Movie Maker: Best Video Studio

Movie Maker: Best Video Studio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Movie Maker: Best Video Studio, akıllı telefon ve tabletleriniz ile çektiğiniz videolar üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz ve hatta kendinize kısa filmler çekebileceğiniz başarılı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Android mobil cihazlarınız üzerinde videolarınızı istediğiniz gibi düzenlemek, müzik eklemek yada farklı sahneleri birleştirerek kısa filmler oluşturmak istiyorsanız, kullanmanız gereken uygulamanın adı Movie Maker. Videolar ile birlikte resimleri de düzenleme imkanı bulabileceğiniz uygulamanın kullanımı sahip olduğu fonksiyonlar düşünüldüğünde oldukça kolay diyebilirim.

İster resimlerden isterseniz videolardan oluşan anı defterleri oluşturabilir ve gelecek yıllarda çocuklarınıza yada arkadaşlarınıza bu defterleri göstererek eski zamanları hatırlayabilirsiniz. Tabiki bu uygulamayı kullanabileceğiniz yöntemlerden bir tanesi. Bunun dışında her türlü video ve fotoğraf düzenleme ve birleştirme işlemi için de kullanabiliyorsunuz.

Fotoğraf ve videolarınıza efektler ve müzik ekleme olanağı sunan uygulama yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanın en güzel yollarından bir tanesidir. Sizde hayal gücünüzü kullanarak sınırları zorlayın ve ortaya muhteşem videolar çıkartarak arkadaşlarınızı şaşırtın. Efektler dışında videolarınıza farklı çerçeveler de ekleyerek güzelleştirebilirsiniz.

Yazı editörü, kırpma, yön değiştirme, yakınlaştırma vs. her türlü basit fotoğraf ve video düzenleme aracını uygulama ile birlikte kullanabilmek mümkün.

Eğer sürekli videolar çekiyorsanız fakat bu videoların sadeliğinden şikayetçi iseniz Movie Maker'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.