MSN Food & Drink

MSN Food & Drink
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MSN Food & Drink ile binlerce yemek tarifine erişebiliyorsunuz

MSN Food & Drink dünyanın dört bir yanından farklı lezzetler sunan yemek tariflerini bir araya toplayan bir mobil yemek tarifi uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz MSN Yeme - İçme - Tarifler uygulaması yemek ve mutfak külütürü üzerine hazırlanmış olan dergilere, blog yazılarına, röportajlara erişmenize imkan veriyor ve yüksek kaliteli fotoğraflarla desteklenen yemek tarifi örnekleri sunuyor.

MSN Food & Drink uygulaması içerisinde yer alan içerikler dünyaca ünlü Allrecipes.com, The Food Network, BigOven, Conde Nast, Bon Appetit, Epicurious gibi kaynaklardan elde edilmekte. Bu kaynaklardan derlenen yemek tarifleri bir araya toplanıyor ve hepsine bir uygulama altından ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede bu kaynakları ayrı ayrı ziyaret etme derdinden kurtuluyorsunuz.

MSN Food & Drink içerisinde ye alan yemek tarifleri için kullanıcılara pratik filtreleme seçenekleri sunuluyor ve böylece aradığınız yemek tarifine ulaşmanız daha kolay hale getiriliyor. Mutfağa, servise, malzemeye, beslenme gereksinimlerine ve pişirme yöntemine göre filtreleyeceğiniz sonuçlar düzenli bir şekilde size sunulmakta. Bahsedilen filtreler haricinde daha birçok farklı filtre kullanıcıların hizmetine sunulmakta.

MSN Food & Drink içerisinde aşçılık okulları tarafından hazırlanan eğitim videolarına da yer verilmekte. Böylece bu videoları seyrederek yemeklerin nasıl yapılacağını çok daha rahat bir şekilde görebilirsiniz.

YORUMLAR