MSN News 1.1.0 (Android)
MSN News
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MSN News güncel haberleri takip etmenize yardımcı olan bir mobil uygulamadır

MSN News kullanıcılara son dakika haberlerini hızlı bir şekilde sunan bir mobil haber uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz MSN Haber uygulaması sayesinde önemli konular ve son dakika gelişmeleri haber sektörünün en iyi kaynaklarından toplanarak parmaklarınızın ucuna taşınıyor. MSN News ile ilgilendiğiniz konularla ilgili gelişmeleri takip etmeniz pratik bir hale gelmeke.

MSN News içerisinde haberler kategoriler altında toplanmış. New Tork Times, Wall Street Journal, the Guardian, the Washington Post, BBC, CNN ve birçok farklı kaynaktan toplanan haberler Siyaset, Dünya, Teknoloji, Eğlence, Finans, Spor, Suç gibi başlıklar altında bir araya getiriliyor. Bu haberlere göz atmak için mobil cihazınızın dokunmatik kontrollerini kullanmak ve haberler arası geçiş yapmak gayet kolay. Bir sonraki habere veya önceki habere geçmek için parmağınızı ekranda sağa veya sola sürüklemeniz yeterli.

MSN News içindeki paylaşım özelliği de oldukça kullanışlı. Beğendiğiniz haberleri, videoları ve resimleri uygulama aracılığıyla Facebook, Twitter, SMS veya e-posta üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

MSN News kısaca ilginizi çekebilecek haberleri kolay görüntülenebilir şekilde cebinize taşıyor ve bu haberleri hızlı bir şekilde paylaşmanıza imkan tanıyor.

YORUMLAR