CNET

CNET

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 103
  • DOSYA BOYUTU 5.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CBS Interactive

CNET'in resmi Windows 8 uygulaması ile teknoloji dünyası parmaklarınızın ucunda.

Son teknoloji haberleri, tarafsız ürün incelemeleri, ürün önerileri, mobil ve oyun sektöründeki gelişmeler ve çok daha fazlasını takip edebileceğiniz CNET’in zengin içeriğini web tarayıcınızı açmadan takip edebileceğinizi biliyor muydunuz? Her ay milyonlarca teknoloji tutkununun takip ettiği sitenin Windows platformu için hazırladığı resmi uygulama tüm içeriği masaüstünüzden takip etme imkanı tanıyor.

Sadece Amerika’daki değil İngiltere, Avustralya, Çin, Fransa, Almanya, Japonya, Kore ve İspanya’daki kullanıcılara kendi dillerinde içerik sunabilen popüler teknoloji sitesi CNET’in resmi uygulaması Windows 8 ve üzeri işletim sistemli tablet ve masaüstü bilgisayarlarda kullanılabiliyor. Teknoloji birinci kaynaktan takip etmek isteyenler için eşsiz bir uygulama olan CNET’te hayatımıza daha girmemiş teknolojilerin tanıtım haberlerini okuyabilir, videolarını izleyebilir, resim galerileri ile iş geçirebilirsiniz.

Son teknoloji ve tüketici elektroniği hususunda önerilerde bulunan ve haberler sunan CNET’in ödül kazanmış içeriğini resmi uygulama sayesinde nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.