Mutation Mash

Mutation Mash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mutation Mash, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak indirip oynayabileceği eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Mutation Mash, diğer bulmaca oyunlarından farklı bir yapıya sahip olan fakat aslında hepimizin çok iyi bildiği 3'lü eşleme oyunlarından bir tanesi. Oyunda radyoaktif hayvanları birbirleri ile eşleyerek yeni mutantlar meydana getiriyorsunuz. Kendi tarlanızda bakacağınız mutantları iyileştirerek hem altın kazanıyor hem de seviye atlıyorsunuz.

Oyunda başarılı olabilmek için hızlı reklekslere ve keskin zekaya sahip olmanız gerekiyor. Yani kendinize güveniyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Oyunun hikayesine göre mutantlar ile karışıklık yaşayan ormanı kurtarmanız gerekiyor. Bunun içinde mutantları eşleştirerek yeni hayvanlar türetmelisiniz. Oyunda sürekli olarak yeni mutantlar keşfedecek olduğunuz için oyunun gerçek heyecanı asla kaybolmayacak.

Oyunun Özellikleri:

  • Ücretsiz
  • Yeni ve farklı bir 3'lü eşleme oyunu
  • 50 farklı bölüm
  • Her oynadığınızda farklı bulmacalar
  • 19 farklı mutant türü

Eğer bulmaca oyunları yada direkt olarak 3'lü eşleme oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Mutation Mash'i Android cihazlarınıza indirerek göz atmanızı tavsiye ederim. Oyunu ücretsiz indirdikten sonra dilerseniz oyun içi mağazadan alışveriş yaparak oyun deneyiminizi geliştirebiliyorsunuz.

YORUMLAR