My Love 1.1 (Android)

My Love

1.1
My Love
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Love, sevgiliniz ile ilişkinizin kaç gündür devam ettiğini gösteren eğlenceli ve kullanımı pratik bir Android uygulaması.

My Love, sevgililer için geliştirilen ve ilişki süresini hesaplamanızı sağlayan yararlı ve eğlenceli bir Android uygulaması. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize indirerek kullanabilirsiniz.

Oldukça basit ve sade bir uygulama olan My Love, sevgiliniz yada eşiniz ile ilişkinizin başladığını günü seçmeniz ile çalışmaya başlıyor. Tarih dışında sevgilinizin adını da uygulamaya girmeniz gerekiyor. Daha sonra eklediğiniz isme özel bir sayfa oluşarak, bu sayfa üzerinde ilişkinize ait tüm detaylar sunuluyor.

Ne kadar süredir birlikte olduğunuzu standart tarih ile gösterdiği gibi, sadece ay, hafta ve gün olarak da gösteriyor. Örneğin 5 yıldır 2 aydır birlikteyseniz, ilk satırda 5 yıl 2 ay ve hemen aşağısında 62 ay, 268 hafta ve 1885 gün gibi değerler gözükecektir. Ayrıca bu bilgilerin hemen altında ise ilişkinizin başlangıçö tarihini göreceksiniz.

Uygulamanın bir diğer işe yaradığı alan ise, genellikle yıl dönümlerini unutan erkeklerin, unutmamasını sağlamak. Sürekli olarak takip edebileceğiniz uygulama sayesinde sevgiliniz ile yıl dönümüzü asla unutmazsınız. Kadınların bu gibi kutlamalara çok önem verdiğini düşündüğümüzde, uygulamanın unutken erkekler için yararlı olabileceğini söyleyebilirim.

Eğer sevgiliniz, nişanlınız yada eşiniz var ise bu uygulama ile ona küçük bir sürpriz hazırlayarak kaç gündür birlikte olduğunuzu gösteren sayfayı oluşturup ona gösterebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı tüm Android mobil cihaz sahiplerine önerebilirsiniz.

YORUMLAR