My Panic Alarm 1.8 (Android)

My Panic Alarm

1.8
My Panic Alarm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Panic Alarm sayesinde rahatsız edici sesler çıkartıp saldırganın dikkatini dağıtabiliyoruz.

My Panic Alarm, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılabileceğimiz bir güvenlik uygulaması. Ücret talep etmeyen bu uygulama yardımıyla tehlikeli durumlarda çevremizden yardım isteyebiliyor ve saldırganın korkmasını sağlayabiliyoruz.

Uygulamanın çalışma mantığı çok basit olmasına rağmen epey etkili. Sadece uygulamayı çalıştırıp panik butonuna basmamız yeterli oluyor. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra cihazımızdan etrafımızdaki herkesin duyabileceği yükseklikte bir alarm sesi yayınlanıyor.

Bu alarm sesi hem çevredekilerin dikkatini çekiyor hem de saldırganın huzursuz olmasını sağlıyor. Bu sayede saldırı potansiyeli bulunan kişiyi uzaklaştırmış oluyoruz. Alarm sesi çalarken ekranda dikkat çekici parlak renklerden oluşan ekran görüntüleri yayınlanıyor. Bunlar da görsel olarak dikkat çekmek üzere hazırlanmış.

Genel olarak başarılı bir uygulama olarak nitelendirebileceğimiz My Panic Alarm, zor durumlarda kullanabileceğimiz yegane uygulamalardan birisi.

YORUMLAR