Myİşitme 1.80.20.42 (Android)

Myİşitme

Myİşitme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Barış YANIK
Barış YANIK -
YORUM YAZ

Myİşitme, işitme engelliler ve sağırlar için geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Myİşitme, içerisinde makaleler, resimler, videolar olan bir işitme engelliler ve sağırlar platformu. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı Android telefon ve tabletlere yükleyerek rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Sade tasarlanan arayüz üzerinde istediğiniz tüm menülere ulaşabiliyorsunuz. İşitme engelliler bilgisayar programcılığı ve sağır topluluklarına ait tüm videolara erişmenizi sağlayan uygulama aynı zamanda bu grupların Facebook ve diğersosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımları da sunuyor.

Uygulama içerisinde her konu ile ilgili duyuru ve makalelere ulaşarak okuma imkanı bulabiliyorsunuz. Resimler ve albümler menüsünde farklı paylaşımlar bulunuyor. Bu menülere girerek tüm fotoğrafları kontrol edebiliyorsunuz.

Sormak istediğiniz soruları yöneltebilmeniz için iletişim ve form doldur bölümlerini kullanabiliyorsunuz. Daha bir çok farklı özelliğe sahip olan uygulama işitme engelliler, sağırlar ve yakınları tarafından Android cihazlara ücretsiz olarak indirilip kullanabilir. Eğer bu tür bir uygulamaya ihtiyacınız varsa kesinlikle yüklemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR