TeamLink

TeamLink

kullanıcı

Ücretsiz video konferans uygulaması olan TeamLink ile toplantılar ve dersler kolayca gerçekleştirilebilmekte. Teamlink indir butonundan uygulamayı hemen indirebilirsiniz.

300 kişiye kadar ücretsiz görüntülü görüşme yapabildiğiniz TeamLink, öğrenciler, öğretmenler ve şirketler tarafından en çok kullanılan uygulamaların başında geliyor. TeamLink, görüntülü sohbet uygulaması Zoom'a bir alternatifi ve hızlı çalışmakta.

TeamLink Android İndir, TeamLink Android Özellikleri

Video ve web konferansı için dünyanın en gelişmiş çözümlerinden biri olan TeamLink, kullanım kolaylığı ile dikkat çekmekte. Ultra düşük gecikme süresi ve kristal netliğinde video ve ses için dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı video teknolojisini kullanan uygulamada çapraz platform desteği bulunuyor. TeamLink ile bir görüşme yaptığınızda karşı tarafa görüntü oldukça hızlı bir şekilde iletilmekte ve kopmalar yaşanmamakta.

Ultra yüksek tanımlı ekran paylaşımı ve gerçek zamanlı etkileşimler sayesinde verimli bir şekilde iş yapabilmenin yanı sıra toplantılarınızı kaydedebilirsiniz. Öğretmenler online dersler için TeamLink uygulamasını kullanmakta. Kullanım kolaylığı ile dikkat çeken TeamLink, online görüşmelerde vazgeçilmez bir uygulama.

Cihazlarda çok az bir depolama alanı kaplayan TeamLink'te zaman sınırı bulunmuyor. Uygulamada görüntünüzü veya mikrofonunuzun sesini aynı Zoom'da olduğu gibi kapatabilmektesiniz. Görüntünüzü kapatmak için kamera simgesine tıklamanız sesinizi kapatmak için ise mikrofon simgesine tıklamanız yeterli. TeamLink indir butonuna basarak saniyeler içerisinde uygulamayı cihazınıza indirebilmeniz mümkün.

Zoom alternatifi olan TeamLink'in ücretli ve ücretsiz sürümü bulunmakta. Ücretsiz sürümde görüşme başında ve sonunda reklam karşınıza çıkmakta. Ücretli sürümde ise reklamlar bulunmamakta. Ücretli sürümün başlangıç fiyatı aylık 1.99 dolar olarak açıklandı.