Narrate 1.1.9 (Android)

Narrate

Narrate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Narrate uygulaması ile hiç zorlanmadan Android cihazlarınızda not alabilir, günlük tutabilir ve bunları şifreleyebilirsiniz.

Narrate uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir not alma ve günlük tutma uygulaması olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kolayca kullanılabiliyor. Her ne kadar ücretli ve pro sürümü bulunsa da, ücretsiz versiyonu pek çok kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamakta yeterli olacaktır. Sade ve anlaşılır arayüzü ise notlarınızın ya da günlük yazılarınızın en kolay şekilde eklenmesine ve düzenlenmesine imkan tanıyor.

Eğer yazdıklarınıza başkalarının erişebilmesine engel olmak istiyorsanız uygulamanın şifreli koruma özelliğini de kullanabilir ve özel yazılarınıza sadece şifre ile girilebilmesini sağlayabilirsiniz. Google Now uygulamasını sık sık kullanan kullanıcılar da uygulamanın "Note to Self" sözcükleriyle aktif hale gelmesinden hoşlanacaklardır. Bu sayede hiç zorlanmadan Narrate uygulamasının açılmasını sağlayabilirsiniz.

Girdiğiniz notlar ve günlükler arasından kelime bazlı olarak arama ve filtrelemeler gerçekleştirmek de mümkün. Bu sayede aylar öncesinden yazdığınız bir nota bile hemen erişebiliyor ve yazdıklarınızın unutulmasının önüne geçebiliyorsunuz.

Uygulamanın ücretli versiyonunda Dropbox senkronizasyonu desteği de bulunuyor ve böylece verilerinizin bulut depolama hesaplarınızda yedeklenmesi sağlanıyor. Gelecek sürümlerinde ise Google Drive desteğinin gelmesi bekleniyor.

Dilediğiniz gibi not istatistiklerinizi de görmenizi sağlayan uygulamayı sık sık not alan ve günlük tutmadan duramayan kullanıcılar kesinlikle tercih etmeliler.

YORUMLAR