Nebuu 1.9.01 (Android)

Nebuu

Nebuu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nebuu, en az bir arkadaşınız ile birlikte oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunu.

Nebuu, arkadaş grupları arasında oynandığında keyifli vakit geçirmenizi sağlayan bir Android tahmin oyunu. Eğer çok film izliyorsanız oyunun gerçek halini mutlaka görmüşünüzdür diye tahmin ediyorum. Kalabalık bir arkadaş grubunda herkes kafasına bir bir kağıt yapıştırarak kağıdın üzerinde yazılı olan oyuncu, hayvan, kahraman, yemek, dizi vb. tahmin etmeye çalışıyor. Tabi öle boşa sallayarak tahmin etme yok. Çevrenizdeki arkadaşlarınız size anlatarak yardım ediyorlar ve siz de bu şekilde ilerleyerek doğruya ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Filmlerde gördüğünüzden biraz daha gelişmiş bir oyun olan Nebuu'da bir çok kategori bulunuyor. Kategoriler arasında popüler kültür, filmler, spor dünyası, hayvanlar, süper kahramanlar, yemekler, diziler, oyunlar, şarkılar, çizgi film vs. daha bir çok seçenek bulunuyor. İstediğiniz bir kategori seçerek tahmin etmeye çalışabiliyorsunuz.

Oyun yanınızda bir arkadaşınız olsa bile 2 kişi ile oynanabiliyor fakat asıl eğlencesi kalabalık arkadaş grupları ile oynamakta. Öğrenci evleri için ideal bir oyun olan Nebuu'da kağıt yerine telefonu alnınıza doğru tutuyorsunuz. Eğer ekranda yazanı doğru tahmin edemiyorsanız telefonu aşağı eğerek pas geçebiliyor yada doğru bildiğinizde yukarı doğru eğerek bir sonraki seçeneğe geçebiliyorsunuz.

Sırf bu oyunu oynamak için bile arkadaşlarınızı evinize davet ederek küçük çaplı partiler düzenleyebilirsiniz. Oyunu oynarken 1 dakikalık süre boyunca aynı kategori içerisinden maksimum sayıda doğru tahmin yapmaya çalışıyorsunuz. Eğer kendinize güveniyorsanız arkadaşlarınız ile çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Android ve iOS versiyonları olan oyunu ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.