Neighbours from Hell: Season 1 1.4 (Android)

Neighbours from Hell: Season 1

1.4
Neighbours from Hell: Season 1
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlenceli bir dünyaya hoş geldiniz.

Mobil oyunlar arasında bulmaca kategorisinde bulunan Neighbours From Hell:  Season 1, komşularınıza çeşitli tuzaklar kurabileceğiniz, oldukça eğlenceli bir oyun olarak dikkat çekmektedir.

Oyun, heyecan dolu müzikler ve çizgi film tarzındaki grafikler ile güçlendirilmiştir. Kolay ara yüzü ve kontrolleri ile sıkılmadan oynayabileceğiniz nadir oyunlardan biridir. Alanındaki diğer oyunlara nazaran daha farklı bir tasarım ile hazırlanan sıra dışı bir oyundur.

Toplamda 14 farklı bölümden oluşan ve şeytani tuzakların yer aldığı sıra dışı bir bulmaca oyunudur. Kameraların her hareketinizi takip ettiği bu oyunda şüpheci komşulara ve bekçi köpeklere karşı oldukça dikkat etmeniz gerekecektir. Komşulara kuracağınız tuzak ve pusular için kurnaz fikirlere ve yeteneklere sahip olmalısınız.

Oyunda yapmanız gereken, komşularınızın evlerindeki odalardan dikkatlice ilerleyerek hedefe ulaşmaktır. Dikkatli komşulara ve bekçi köpeklere yakalanmamak için doğru strateji kurarak oyunda ilerlemelisiniz. Ev sahibine yakalanmadan ve onu kızdırmadan bulmacaları çözmeyi amaç edinen Neighbours From Hell:  Season 1, Android ve İOS sürümleri ile milyonlarca kişi tarafından keyifle oynanmaya devam ediyor.