Nest 5.4.0.38 (Android)

Nest

Nest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nest, evinizden uzakta olsanız bile yuvanızda neler olup bittiğini görmenize ve düzenlemenize imkan sağlıyor.

Android işletim sistemini kullanarak ücretsiz olarak indirebileceğiniz Nest uygulaması, ne kadar uzakta olursanız olun eviniz kontrol etmenize imkan sağlıyor. Bu sayede gözünüz arkada kalmadan istediğiniz her yere seyahat edebilirsiniz. Siz tatilinizi yaparken evinizin güvende olduğunu bilmek oldukça huzur vericidir.

Evinize kuracağınız bir kamera sayesinde anlık olarak kameraya sahip odanızda neler olup bittiğini Nest ile görebilirsiniz. Aynı zamanda evinizdeki havalandırma sistemini, sıcaklık ve soğukluk ayarını da Nest ile hiç yorulmadan yapabiliyorsunuz. Bu sayede evinizde herhangi bir canlı yaşıyorsa onun rahat bir ortamda bulunmasını sağlayabilirsiniz. Akıllı telefonunuzdan, tabletinizden ve hatta Androisd Wear üzerinden çalışabilen Nest uygulaması, güvelik konusunda da sizi endişeye düşürmüyor. Özel sistemi sayesinde evinizin korumasını internete bağlıyor ve uzaktan izliyorsunuz. Herhangi bir olumsuz durumda ise Nest sizi uyararak bilgi sahibi ediyor.

Evinizi anlık olarak izleyebildiğiniz gibi odada konuşmada yapabiliyorsunuz. Evet nerede olursanız olun odaya kendi sesinizi verebiliyorsunuz. Oldukça başarılı olan Nest'i eğer bir eviniz varsa mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR