NFL Mobile (Android)

NFL Mobile

NFL Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NFL Mobile uygulaması ile Amerikan Futbolunu daha yakından takip edebilirsiniz.

Kuzey Amerika’nın en önemli spor organizasyonlarından biri olan NFL yani Amerika Ulusal Futbol Ligi heyecanı artık cebinizde. Favori NFL takımınızın tüm maçlarını ve takımınızla ilgili tüm gelişmeleri doğrudan Android akıllı telefon ve tabletinizden takip etmenin yanı sıra haberleri okuyabilir, NFL maçlarına bilet satın alabilir veya mağazaya uğrayabilirsiniz.

NFL Mobile, Amerikan Futboluna ilgi duyan herkesin akıllı telefon ve tabletinde olması gereken bir spor uygulaması. Amerikan Futbolu ile ilgili merak ettiğiniz her şey bu uygulamada. NFL maç skorları, canlı yayın, oyun boyunca kritik anlar, takım sıralamaları, istatistikler, kadrolar, fikstür, uzman analizleri…

İki NFL takımınızı takip etme izni veren uygulamada toplam 42 NFL takımı bulunuyor. Takım seçimini yapmanızın ardından gelecek bildirimleri de ayarlıyor ve sadece seçtiğiniz NFL takımlarına ait güncellemeleri sunan ana ekran karşılıyorsunuz. Uygulama Türkçe dil desteği sunmuyor ancak ana ekran ve seçenekler çok karmaşık olmadığından rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. En üstte takımınızın oynadığı son maç, alt bölümde haber ve NFL’in resmi Twitter hesabından etkinlikler gösteriliyor. Yeni bir içerik olup olmadığını sağ üstteki bildirim simgesinden görebiliyorsunuz.

NFL Mobile, Amerikan Futbolunu takip etmek isteyenler için eşsiz bir uygulama.

YORUMLAR