Nightmares from the Deep 1.4 (Android)

Nightmares from the Deep

1.4
Nightmares from the Deep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nightmares from the Deep derin bir hikayeye sahip olan bir mobil macera oyunudur

Nightmares from the Deep oyunculara çözülmesi gereken birçok farklı bulmaca sunan ve kendine özgü derin bir hikayeye sahip olan eğlenceli bir mobil macera oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Nightmares from the Deep'de bir müze sahibi ana kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda herşey yaşayan bir ölü olan bir korsanın müze sahibimizin kızını kaçırmasıyla başlıyor. Küçük kızı kendi ihtişamlı korsan gemisinde saklayan bu korsanın amacı kızı kullanarak yüzyıllar önce kaybettiği sevgilisini tekrar canlandırmaktadır. Bu nedenle biz acilen harekete geçmeliyiz ve çok geç olmadan küçük kızı kurtarmak için tehlikelerle yüzleşmeliyiz.

Nightmares from the Deep'de hayaletlerle dolu denizlerde, harabe haline dönmüş kalelerde ve kemiklerle kaplı yer altı mezarlıklarında küçük kızın izini sürmekteyiz. Maceramız boyunca önümüzde çözmemiz gereken çok sayıda bulmaca çıkıyor ve bu bulmacaları çözdükçe yaşayan ölü halinde olan korsanın trajik hikayesini adım adım ortaya çıkarıyoruz.

Nightmares from the Deep sanatsal tarzda grafikleri, yaratıcı bulmacaları ve mini oyunları ve benzersiz hikayesiyle hoşunuza gidecek bir mobil oyun olacaktır.

YORUMLAR