Nimbus Note 2.4.2 (Android)
Nimbus Note
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    36

  • Üretici

    Nimbus Web Inc

Nimbus Note, Android cihazlarınız üzerinde kolayca not alarak daha sonra ister Android cihazlarınızdan istersenizde farklı cihazlar üzerinden notlarınızı okuyabileceğiniz başarılı bir not alma uygulaması.

Nimbus Note, günlük yaşantınız içiçinde ufak ufak notlar alarak tüm aldığınız notları tek bir yerden yönetmenizi sağlayan pratik ve kullanımı kolay bir not alma uygulaması. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamanın Android dışında Windows, iOS, Windows Phone, Chrome ve Web versiyonları da bulunuyor. Bu sayede Android akıllı telefonunuzda yazdığınız bir notu bilgisayarınızdan açarak okuyabilirsiniz.

Renkli kalemler ile ister yazarak ister çizerek notlar alabileceğiniz gibi, sesli ve videolu notlar da alabiliyorsunuz. Bunun dışında gezndiğiniz internet sayfalarını not olarak kaydedebilir ve daha sonra okuyabilirsiniz.

Uygulamayı farklı cihazlarınız üzerinde kullanacaksanız eşleme yapılması için internet bağlantısı ile kullanmanız gerekiyor. Fakat daha önceden almış olduğunuz notları internet bağlantınız olmasa bile okuyup kontrol edebiliyorsunuz. Uygulama üzerinde alacağınız notlara etiketlere ekleyerek notlarınız arasında istediğiniz bir düzen kurabilirsiniz. Ayrıca farklı dosyalar ve alt dosyalar açarak notlarınızı kategorilendirebilirsiniz.

Almış olduğnuz notları E-posta, Twitter yada Facebook üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilmek için tek bir tuşa dokunmanız yeterli. Yapılacaklar listesi hazırlamak için de kullanabildiğiniz uygulama kısaca not alma ile ilgili ihtiyaç duyacağnı tüm gelişmiş özelliklere sahip. Uygulamayı hemen indirerek deneyebilirsiniz.

YORUMLAR