Ninja Snap 1.2 (Android)

Ninja Snap

1.2
Ninja Snap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Snap ilginç bir mobil şaka uygulamasıdır

Ninja Snap eğer fotoğraflarınıza burunlarını sokan arkadaşlarınızdan bıktıysanız kullanmaktan keyif alabileceğiniz bir fotoğraf görüntüleme uygulması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir şaka uygulaması olan Ninja Snap arkadaşlarınızı trollemek için size eğlenceli bir çözüm sunuyor. Akıllı telefonunuzda fotoğraflarınıza göz atarken yanınıza arkadaşlarınızın yanaşıp "ben de bakacağım" diyerek telefonu elinizden aldığı olmuştur. Telefonu ellerine aldıklarından sonra da ekrandaki fotoğrafınıza bakmakla yetinmeyen arkadaşlarınız galeriyi sağa sola kaydırıp diğer fotoğraflarınıza da bakarlar. Bu nedenle her sene milyonlarca mobil cihaz kullanıcısının milyarlarca özel Instagram pozları ifşa olur ve yüzlerdeki kızarıklıklar küresel ısınmayı baş edilemez hale getirir. İşte bu çilenin sonu Ninja Snap ile parmaklarınızın ucunda.

Ninja Snap temel olarak size alternatif bir fotoğraf galerisi oluşturma imkanı veriyor. Ninja Snap ile mobil cihazınızdaki fotoğrafları seçiyorsunuz ve bir galeri oluşturuyorsunuz. Bu galeriyi oluşturduktan sonra telfonunuzu gönül rahatlığıyla arkadaşlarınızın eline bırakabilirsiniz. Uygulama arkadaşlarınız seçtiğiniz fotoğraflara bakarken telefonunuzun ön kamerasını kullanarak onların fotoğraflarını gizlice çekiyor ve galeri içerisine yerleştiriyor. Bu sayede arkadaşlarınızın görüntülemeye çalıştığı özel pozlarınızın yerini onların komik surat ifadeleri alıyor. Ninja Snap ile gizlice çekilen fotoğraflar Android cihazınız üzerine de kaydedilmekte. Böylece ava giden avlanıyor ve ifşa gücü sizin elinize geçiyor.

YORUMLAR