Nitro Nation 1.0 (Android)

Nitro Nation

1.0
Nitro Nation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nitro Nation, Android telefon ve tabletinizde online olarak oynayabileceğiniz harika grafikleri olan bir araba yarışı oyunudur.

Nitro Nation, Android telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunudur. Etkileyici 3 boyutlu grafikler ve efektlerle süslenen oyunda tamamı lisanslı ve özelleştirilebilir süper hızlı arabalarla yarışlara katılacaksınız. Ne kadar hızlı olduğunuzu ispatlamanın tam zamanı.

Honda, Volkswagen, BMV, Alfa Romeo, Ford, Mazda dahil 50'den fazla lisanslı arabayla yarışma imkanı sunan Nitro Nation, gerçek yarış fiziği ile unutulmaz bir yarış deneyimi sunuyor. Yarışlar sonrası kazandığınız ödülleri kullanarak arabalarınızı görsel efektlerle, farklı renklerle, yüzlerce çıkartma ile özelleştirebilirsiniz. Arabanıza bambaşka bir görünüm kazandıran tüm seçenekler mevcut. Ayrıca farklı zorluklarda kazanacağınız 80'e yakın başarım sizleri bekliyor.

Çevrimiçi ortamda yarışlara katıldığınız oyunda aynı arabayla tüm yarışları kazanmanız mümkün olmuyor. Kısa ve uzun mesafe yarışlarda yarışacağınız arabayı çok iyi seçmeniz gerekiyor. 50'den fazla lisanslı araba arasından en iyisini seçmek için oyunu bir süre oynamalı, tüm arabaları keşfetmelisiniz.

Nitro Nation Özellikleri:

  • 50'den fazla özelleştirilebilir birinci sınıf araba
  • Arabaları farklı renklerle, görsel efetklerle, çıkarmalarla kişiselleştirme
  • Araba parçalarını yükseltme
  • Kupaları alarak milyonlarca ödülün sahibi olma
  • 80 başarım
  • En iyi yarış süresini elde ederek liderler tablosuna girme

YORUMLAR