Norton Identity Safe (Android)

Norton Identity Safe

Norton Identity Safe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    802

  • Üretici

    Symantec Corp.

Norton Identity Safe, parolalarınızı güvenli bir şekilde saklar, hatırlamanıza yardımcı olur.

Dünyanın lider güvenlik sağlayıcısı Norton’un Identity Safe uygulaması ile parolalarınızı güvenli bir şekilde yönetebilir, sık ziyaret ettiğiniz sitelerde daha hızlı oturum açabilirsiniz. Her seviyedeki kullanıcıya hitap eden arayüze sahip bu parola yöneticisi, tüm kullanıcı adlarınızı ve şifrelerinizi kaydeder ve cihazlar arasında otomatik olarak senkronize eder.

Web sitelerine giriş yaparken, alışveriş yaparken kişisel verilerinizi otomatik olarak doldurarak zamandan tasarruf etmenizi sağlayan Norton Identity Safe sayesinde onlarca şifreyi hatırlamanıza gerek kalmayacak.

Tek bir şifreyle tüm oturum açma bilgilerinize ulaşmanızı mümkün kılan uygulama üzerindeki tüm bilgileriniz tek ve güvenli bir yerde saklanır. Kişisel verilerinizi şifreleyerek saklayan uygulama, tuş vuruşlarınızı kaydeden phishing ve kötü niyetli sitelerini önleyerek güvenli şekilde internette gezinmenizi sağlar. Ziyaret ettiğiniz web sitesi daha açılmadan güvenli olup olmadığını size bildirir.

Tüm parolalarınızı yüksek güvenlik standartlarında şifreleyerek saklayan Norton Identity Safe uygulaması, tamamen ücretsizdir.

YORUMLAR