Otopark Bul 1.0.3 (Android)

Otopark Bul

Otopark Bul
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Otopark Bul, araanızla gideceğiniz herhangi bir yerde sizin için en yakın otoparkı bulup size gösteren ücretsiz ve yararlı bir Android uygulaması.

Otopark Bul, Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükledikten sonra otopark bulma derdinize son verecek olan yararlı, kullanışlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Özellikle arabanız ile gideceğiniz yeri bilmiyorsanız ve kara kara nereye parkedeceğim diye düşünüyorsanız bu uygulama sizin kurtarıcınız olabilir.

Büyük şehirlerde gittikçe artan park sorunlarını çözen otoparkları bulmanızı sağlayan uygulama, gideceğiniz yerdeki tüm otoparkları harita üzerinde göstererek kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor. Fakat uygulamanın tek özelliği otopark bulma ile sınırlı değil.

Eğer gideceğiniz yol üzerinde trafik olduğunuzu düşünüyorsanız, Otopark Bul uygulaması ile Yandex Trafik bilgisini kontrol ederek trafik durumuna göre istediğiniz otoparka gidebilirsiniz. Eğer yolu bilmiyorsanız gideceğiniz otopark için navigasyon özelliğini kullanarak yol tarifi almanız da mümkün.

Gitmek istediğiniz otoparkı araç türü, yıkaması olan, kredi kartı geçerli olan, ücret miktarı ve bunun gibi kriterleri filtreleyerek arayabiliyorsunuz. Böylece tam olarak istediğiniz otoparkları bulmanız mümkün oluyor.

Araba sahibi olan ya da sürekli araba ile yolculuk edenlerin Android telefon ve tabletleri üzerinde kesinlikle bulunması gerektiğini düşündüğüm uygulamalardan bir tanesi diyebilirim. Fakat ben şehire çok hakimim en ufak delikleri bile biliyorum diyorsanız uygulamayı kullanmanıza gerek yok.

YORUMLAR