Out of Milk Shopping List (Android)

Out of Milk Shopping List

Out of Milk Shopping List
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınıda kullanabileceğiniz ücretsiz ve verimli bir alışveri listesi uygulaması.

Alışveriş listesini kağıt kalem ile tutmak istemeyenlerin yeni dostu olan mobil uygulamalar bu konu hakkında büyük gelişmelere ev sahipliği eder oldu. Bunların yeni örnekleri arasında da Android için çıkan Out of Milk Shopping List isimli uygulama da yer alıyor. Kategorilere ayrılmış seçeneklerle market raflarınızdan alışık olduğunuz düzene bu uygulamanın arayüzü ile de erişebiliyorsunuz.

Kendi alt kategorileriniz ve ürünleriniz bu listeye el ile eklenebildiği için normalde İngilizce olarak hazırlanmış kullanıcı arayüzünde Türkiye üzerinde tüketilen sucuk ve ayran gibi şıkları da ekleyebileceğinizi hatırlatalım. Bununla birlikte düzenlemiş olduğunuz listenin üzerinde yer alanları işaretleyin ve alışveriş için alacaklarınızın planı hazır.

Amerika'da yaşıyor olsaydınız süpermarket kampanyalarını da takip edebilecektiniz ancak Türkiye üzerinde en azından amacına yönelik bir kullanım sunan uygulama ücretsiz olarak Android telefon ve tablet ekranlarına optimize edilmiş bir şekilde indirilebiliyor.