Outlook Groups

Outlook Groups
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Outlook Groups uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan Office 365 belgelerinizi toplu olarak düzenleyebiliyorsunuz.

Outlook Groups uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahibi olan Office 365 kullanıcılarının, ekipleriyle birlikte ortak işler gerçekleştirmek için faydalanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Oldukça sade bir kullanıma sahip olan ve bilhassa çok sayıda kişinin aynı belgeler üzerinde çalışmasını gerektiren ya da iletişime dayalı iş gruplarında esas faydası görülen uygulama, ofis belgelerinizin yönetimini de çok kolay bir hale getirecek.

Uygulamayı kullanırken fark edeceğiniz ilk nokta, grup e-postaları içerisindeki iletişimleri daha kolay takip etme olanağı. Zira e-postaları birer mesaj haline getiren ve sanki bir mesajlaşma uygulaması kullanıyormuşsunuz gibi davranan Outlook Groups, kişilerin etiketlemenize ya da fotoğraf yahut mesajları beğenmenize de olanak tanıyor. Böylece bir iletişim ve sosyal medya uygulaması haline geldiğini belirtmek gerek.

OneNote üzerinde yer alan dokümanlarınızı da toplu olarak düzenlemenize imkan veren uygulama, aynı anda düzenlemeye izin verirken bir yandan da kayıt imkanı sunuyor. Hatta Word, Excel ve PowerPoint belgelerinizi de Outlook Groups ile çoklu kullanıcı moduna geçirebiliyor, birden fazla kişinin düzenlemeler yapmasını sağlayabiliyorsunuz.

Bilhassa geniş öğrenci grupları, çalışma takımları ve iş dünyası için hazırlanmış olan uygulama, maalesef Office 365 servisine kayıt gerektirdiği için kendisinin ücretsiz olmasına rağmen aktif kullanıma izin vermiyor. Bu nedenle Office 365 servislerine abone olmayan kullanıcıların pek bir fayda sağlayabileceklerini sanmıyorum.