Owls vs Monsters

Owls vs Monsters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz puzzle oyunudur.

Owls vs Monsters, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir puzzle oyunudur. Plants vs Monsters'dan esinlenilmiş olan oyun, benzer olmakla birlitke aynı zamanda da çok farklı diyebiliriz.

Bildiğiniz gibi Plants vs Monsters son yılların en popüler strateji oyunlarından bir tanesi. Herkesin çok severek oynadığı bu oyun bir kule savunma oyunu. Owls vs Monsters da öyle fakat bir farklılıkla: burada dört işlem yapıyorsunuz.

Oyunda benzer şekilde baykuşların kalesine saldıran canavarlara karşı onlara yardım gerekiyor. Bunun için de hem hızlı hem de akıllı olmalısınız. Zira saldıran canavarların bazılarını alt etmek için hızlı olmak gerekirken diğerleri için birden fazla kez saldırmanız gerekebiliyor.

Onlara saldırmak için de yapmanız gereken şey karşınıza çıkan işlemleri hızlı bir şekilde çözmek. Eğer yaratıklar uzaktayken onları vurabilirseniz daha yüksek puanlar alabiliyorsunuz. Böylece daha yüksek puanlara ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Eğer siz de bu tarz hem zihin çalıştırıcı hem de eğlenceli oyunlar arıyorsanız, Owls vs Monsters'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.