Path Player

Path Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Path Player, birden çok işi aynı yapmaya odaklanmış olan geniş kapsamlı bir Android medya oynatıcı uygulamasıdır.

Android cihazlarınız üzerinde farklı ses ve video formatlarını çalıştırabilen, kullanımı kolay bir video oynatıcı arıyorsanız Path Player sizin için oldukça güzel bir uygulama olabilir. Akıllı telefon ve tabletlerinizin içinde hali hazırda bulunan medya oynatıcılardan daha fazla özelliğe sahip olan Path Player başarılı ve yararlı bir uygulamadır.

Path Player'ın geliştirileri tarafından uygulamaya eklenen bazı özellikleri, standart oynatıcılarda bulmak zor. Oynatıcınızdan daha fazlasını bekliyorsanız Path Player'ı denemenizi tavsiye ederim.

Uygulamanın ana özelliklerinden bir tanesi, kullanıcıların aynı anda iki video izleyebilmelerini sağlayabilmesidir. Fakat bu özellik tüm android cihazları tarafından desteklenmemektedir. Diğer güzel özelliklerinden bir tanesi ise, ana ekranda başka bir iş ile uğraşırken ufak pencereden videolarınızı izleyebilmenizdir. Fakat tahmin edeceğiniz gibi bu işlem cihazınızın kaynaklarını ve bataryasını oldukça yüksek miktarda tüketecektir.

Bu özellikler dışında, oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu tüm özelliklere tek bir sayfa üzerinden ulaşılabiliyor.

Diğer işleriniz ile uğraşırken arka planda videolarınızı oynatmak istiyorsanız veya standart medya oynatıcınızdan sıkıldıysanız, Path Player'ı ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR