Pedometer 1.0.16 (Android)

Pedometer

Pedometer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz adım sayar ve kalori hesaplama uygulaması

Pedometer - Step Counter Free & Calorie Burner, tüm Android telefonlarla uyumlu ücretsiz adım sayacı ve kalori sayacı. 2018’in en iyi Android uygulamaları arasına giren Pedometre, Android telefonunuzun yerleşik sensörünü kullanarak adımlarınızı ölçüyor, kalori hesaplama yapıyor. GPS izleme olmadığından pil tüketimi de minimum düzeyde oluyor.

Android platformunda en doğru hesaplamayı yapan, pili en az tüketen adım sayar ve kalori ölçer diyebilirim. Google editörlerinin de beğenisini kazanan sağlık ve fitness uygulaması, Türkçe dil desteğiyle geliyor ve çok sade, grafiksel arayüz üzerinden sağlık bilgilerinizi sunuyor. Adım sayacı istediğiniz zaman duraklatıp başlatabiliyor, günün adım sayımını sıfırlayıp sıfırdan saydırabiliyorsunuz. Düzenli olarak yürüyüş yapıyorsanız antrenman moduna geçmenizi tavsiye ederim. Antrenman modunda yürüyüş sırasında yaktığınız kalori, mesafe, süre de kayıt altına alınıyor.

Giriş gerektirmeyen, tamamen güvenli ve doğru ölçüm yapabilen adım sayar Pedometre, telefonunuz ister elinizde, ister çantanızda, ister cebinizde veya kolluğunuzda olsun adımlarınızı ekran kilitliyken dahi kaydediyor.

YORUMLAR