Perfect Me

Perfect Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Perfect Me, six packleriniz olmasa bile varmış gibi görmenizi sağlayan güzel bir Android fotoğraf düzenleme uygulaması.

Perfect Me, six pack olarak bildiğimiz altılı baklava şeklindeki karın kaslarını kendi vücudunuzda nasıl olacak görmek istiyorsanız, kullanabileceğiniz bir Android uygulaması. Six Pack simülatörü olarak geçen bu uygulama, daha önce ya da şimdi çekeceğiniz kendi fotoğraflarınız üzerine altılı karın kası yerleştirerek sizin üzerinizde nasıl göründüğünü görmenizi sağlıyor.

Basit fakat eğlenceli ve ücretsiz bir uygulama olan Perfect Me sayesinde six pack'iniz olmasa bile olsaydı nasıl görüneceğinizi görebiliyorsunuz.

Erkek ve kadınlar için farklı şekilde hazırlanan six pack'lerden bir tanesini seçerek fotoğrafınıza eklenmesini sağlayabiliyorsunuz. Son derece basit bir kullanıma sahip olan uygulama, fotoğraf çekme ve six pack seçme olmak üzere 2 basit adımdan oluşuyor. Spora yeni başlayanların kendilerini motive etmek için, sadece merak için ya da eğlence için kullanabileceğiniz uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz arkadaşlarınız için de six pack'li fotoğraflar hazırlayarak sosyal medya üzerinden paylaşabilmeniz mümkün. Bu nedenle arkadaşlarınız ile uygulamayı kullanarak birlikte eğlenebilirsiniz.

YORUMLAR