Photo Color Effect

Photo Color Effect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Color Effect, fotoğraflarına biribirinden güzel hazır efektler ekleyebileceğiniz ve aynı zamanda fırça kullanarak renklendirebileceğiniz ücretsiz bir Android fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Photo Color Effect, fotoğraflarınız üzerinde fırça kullanarak farklı renklendirmeler yapabileceğiniz bir Android efekt uygulamasıdır. Google Play üzerinde binlerce benzeri olan uygulamanın kullanımı son derece basit ve pratik. Bu sayede kullanırken herhangi bir zorluk yaşamazsınız.

Uygulamanın daha iyi alternatifleri olmasına rağmen ideal bir fotoğraf efektlendirme uygulaması diyebilirim. Fırça ile fotoğrafları renklendirme özelliği bir çok sade efektlendirme uygulamasının önüne geçmesini sağlıyor. Renklendirme ve efektlendirme dışında yakınlaştırma ve oynatma gibi işlemleri de fotoğraflar üzerinde uygulayabiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde bulunan hazır efekt seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek hiç uğralmadan fotoğraflarınıza güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dilerseniz fırçayı elinize alarak yaratıcılığınızı kullanarak birbirinden güzel fotoğraflar hazırlayabilirsiniz. Günümüzde artık fotoğraflar sade  halleri ile beğenilmemeye başladı ve neredeyse her fotoğraf üzerinden farklı düzenleme işlemleri uygulanıyor. Siz de kendi resimlerinizi düzenleme ve daha iyi görünmesini sağlamak için Photo Color Effect uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak fotoğraflar üzerinde yaptığınız işlemleri geri alabilir hatta fotoğrafı tamamen temizleyerek baştan başlayabilirsiniz. Seçeceğiniz fırçanın boyutunu siz belirliyorsunuz. İnce veya kalın fırçalar ile fotoğraflarınıza güzellik katmak tamamen sizin elinizde.

Sizde fotoğraflarınızı renklendirip efektlendirebileceğiniz kullanımı kolay bir uygulama arıyorsanız Photo Color Effect uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR