Photomyne 9.5.1002L (Android)
Photomyne
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photomyne uygulamasıyla fotoğraflarınızı tarayarak dijital ortama aktarabilir ve paylaşabilirsiniz.

Photomyne uygulaması, Android işletim sistemli cihazlarınızda analog fotoğraflarınızı tarayabileceğiniz bir araç olarak öne çıkıyor.

Fotoğraf albümlerinizde bulunan değerli fotoğraflarınızı uzun süre saklamak istiyorsanız, dijital ortama aktarma zamanı gelmiş demektir. Uzun yıllardır elinizde olan fotoğrafları çok uzun yıllar daha saklamak istediğinizde, akıllı telefonlarınızdan size büyük kolaylık sağlayan Photomyne uygulamasını kullanabilirsiniz. Tek seferde birden çok fotoğraf tarama özelliği sunan Photomyne uygulaması, fotoğrafların sınırlarını belirleyerek kırpma işlemini de kolayca halletmenizi sağlıyor.

Çeşitli fotoğraf düzenleme seçenekleri sunan Photomyne uygulamasında, fotoğraflarınızı daha canlı hale getirebileceğiniz filtreleri de kullanabilirsiniz. Tarattığınız fotoğrafları telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz uygulamada fotoğraflara isim, konum, tarih ve etiket ekleyebilmeniz de mümkün. Analog fotoğraflarınızı dijital ortama aktarmanızı sağlayan Photomyne uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama özellikleri

  • Tek seferde birden çok fotoğraf tarama
  • Fotoğraf kırpma, döndürme vb. düzenleme seçenekleri
  • Fotoğraflara konum, tarih ve etiket ekleme
  • Fotoğraf filtreleri
  • Fotoğrafları paylaşma
  • Albümlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşma

YORUMLAR