Pin Circle

Pin Circle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pin Circle, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, zorlu bir beceri oyunu.

Pin Circle, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, stresli fakat garip bir şekilde ekrana kilitleyen bir beceri oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda merkezde durmadan dönen bir dairenin etrafına küçük toplar monte etmeye çalışıyoruz.

İlk bölümler doğal olarak çok kolay. "Bu da neymiş" tepkisi verdikten sonra oyun adeta dediğimizi duymuş gibi zorluk seviyesini yükseltiyor ve bir anda kendimizi ummadığımız kadar zor bir oyun içerisinde buluyoruz.

Pin Circle'da son derece kolay kullanılan bir kontrol mekanizması yer alıyor. Ekrana tıklayarak aşağıdan gelen topları serbest bırakabiliyoruz. Bu aşamada dikkat etmemiz gereken tek şey zamanlama. Hatalı bir zamanlama ile bölümü başarısızlık ile sonlandırabiliriz. Topların adeta milimetrik olarak yerleştirilmesi gerekiyor. Oyunda yüzlerce bölüm olduğunu düşünürsek zamanlama hatası, yapmak isteyeceğimiz en son şey.

Pin Circle'ın grafikleri pek çok oyuncuyu memnun etmeyecektir. Açıkçası görselliğe biraz daha önem verilmiş olsaydı daha iyi olabilirdi fakat bu haliyle de çok kötü değil.

Sonuç olarak Pin Circle sürekli olarak aynı oyun dinamikleri etrafında dönen bir oyun. Onu tek çekici kılan şey zamanla artan zorluk seviyesi. Başarılı olma arzusuyla bu oyunu saatler boyu oynayabilirsiniz.

YORUMLAR