Pinch 2 Special Edition

Pinch 2 Special Edition
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pinch 2 Special Edition keyifle oynayabileceğiniz muhteşem bir bulmaca oyunu.

Pinch 2 Special Edition hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Temiz çizgileri ve eğlenceli grafikleri ile dikkat çeken bu oyunda birbirinden farklı bölümlerde mücadele ederek bulmacaları bitirmeye çalışıyoruz.

Oyunun en iyi yönlerinden bir tanesi de 100 farklı göreve sahip olması. Bu sayede oyun kısa sürede tükenmiyor ve uzun süreli bir deneyim sunuyor. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Pinch 2 Special Edition'da da çok sayıda başarım var. Bu başarımları oyunda sergilediğimiz performansa göre kazanıyoruz.

Oyundaki temel amacımız labirentlerle ve çeşitli engellerle doldurulmuş bölümleri başarılı bir şekilde tamamlamak. Bulmacaları çözmek için kullanabileceğimiz çeşitli yardımcı araçlar mevcut. Bunları akılcı bir şekilde kullanarak bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Açıkçası Pinch 2 Special Edition genel yapısı itibariyle epey hoşuma gitti. Eğer bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Pinch 2 Special Edition tam size göre.

YORUMLAR