Pink Camera

Pink Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pink Camera, Android cihazlarınız üzerinde fotoğraflarınıza efekt, filtre ve çerçeve eklemenizi sağlayan basit ama etkili bir Android fotoğraf ve kamera uygulaması.

Pink Camera, Android telefon ve tablet sahiplerinin cihazlarına ücretsiz olarak yükleyip kullanabileceği bir fotoğraf ve kamera uygulaması.

Çekeceğiniz ya da daha önceden çekmiş olduğunuz fotoğraflara çerçeve, filtre ya da efektler eklemenizi sağlayan uygulamanın kullanımı da son derece basit.

Daha çok kızların kullandığı uygulamalar olan fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesi olan Pink Camera, adıyla da birazcık kızlara özel geliştirildiğini belli ediyor diyebilirim. Fakat erkekler de bu uygulama ile fotoğraflarını olduğundan daha şık hale getirebilirler.

Fotoğraflara efekt, filtre ve çerçeve ekleme dışında sticker ya da yazı yazarak ekleme gibi seçenekler de sunan uygulama çok basit ve küçük bir uygulama olmasına rağmen fotoğraf düzenleme ve güzelleştirme için gerek duyacağınız pek çok aracı size sunuyor.

Eğer kullanmak istediğiniz yeni bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsanız, Pink Camera'ya bir şans vererek Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR