Pirates of Everseas 0.0.1000077 (Android)

Pirates of Everseas

Pirates of Everseas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pirates of Everseas, hem karada hem de denizde üstünlük kurmanız gereken bir korsancılık oyunu.

Pirates of Everseas, korsan gemilerinin kol gezdiği açık denizlerde savaştığımız, kendi imparatorluğumuzu kurma mücadelesi verdiğimiz bir Android oyunu. Sürekli farklı stratejiler üretmemiz gereken oyunda şehrimizi dilediğimizce geliştirme, gemi üretme, denizlere açılıp kaynakları yağmalama şansına sahibiz.

Android telefon ve tabletlerimize ücretsiz olarak indirebildiğimiz korsancılık oyununda hem şehrimizi hem de denizleri idare edebiliyoruz. Düşman ada ve gemilerine saldırılar düzenleyerek elde ettiğimiz hazinelerle şehrimizi geliştiriyor, yeni gemiler üretiyoruz. Silahlarla da hem karada hem de kara sularda karşımıza çıkan düşmanları alt etmeye çalışıyoruz.

Strateji - savaş oyunu olduğundan aksiyonun da hiç eksik olmadığı oyunda özelleştirme seçenekleri de mevcut. Sağdan soldan belirsiz kaynaklardan topladıklarımızla gemilerimizi çeşitli silahlarla donatabiliyor, geliştirebiliyoruz.

Denizde ve karada gücümüzü, nüfusumuzu artırarak herkesin bize boyun eğmesini sağlamaya çalıştığımız oyunun çoklu oyuncu desteği bulunmakta. Güçlü düşman korsan gemileri karşısında şansımızı artırmak için diğer oyuncularla gücümüzü birleştirebiliyoruz.

Hem karada hem de denizde (denizin üzerinde savaşırken altında gizli hazineleri ortaya çıkarıyor, enkazları araştırıyoruz.) üstünlük kurmaktan başka amacımızın olmadığı oyunun Türkçe dil desteği de bulunmakta. Menüler, diyaloglar Türkçe olduğundan oyuna hem kısa sürede alışacağınızı, hem de oynarken keyif alacağınızı düşünüyorum.

YORUMLAR