PosterLabs 1.2.0 (Android)

PosterLabs

PosterLabs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PosterLabs fotoğraf çekmeyi sevenlerin tercih edebileceği kapsamlı ve kolay kullanım özellikleri sunan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

PosterLabs fotoğraflarında yaratıcı olmayı sevenlerin kullanmaktan keyif alacakları bir uygulama. Hem iOS hem de Android cihazlar için ücretsiz olarak sunulan bu fotoğrafçılık uygulamasını kullanarak orijinal ve dikkat çekici çalışmalara imza atabilirsiniz.

Uygulama farklı özelliklere sahip. İster poster yaratabilir ister birkaç fotoğrafı birleştirerek kolajlar yaratabilirsiniz. Kolay kullanım özellikleri sunduğu için herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. PosterLabs'ta kullanıcıların tercih edebilecekleri farklı poster kalıpları bulunuyor. Bu kalıplar farklı amaçlar ve durumlar için özel olarak tasarlanmış. O anki fotoğrafınıza en uygun kalıbı seçerek posterinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

PosterLabs'ta fotoğraflarınız üzerinde uygulayabileceğiniz farklı türde filtre seçenekleri de bulunmakta. Bu filtreler Instagram'da bulunanlara benzerlik gösteriyor olsa bile arada birkaç farklılık var.

Fotoğraf düzenleme uygulamalarının vazgeçilmez özelliği sosyal medya paylaşımı da PosterLabs'ta es geçilmemiş. Oluşturduğunuz kolajları veya posterleri Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında arkadaşlarınızla paylaşma şansına sahipsiniz.

Fotoğraf çekmek sizin için bir yaşam tarzı ise PosterLabs size ortaya daha yaratıcı çalışmalar çıkarma konusunda yardımcı olabilir.

YORUMLAR