Potion Maker 1.4.6 (Android)

Potion Maker

Potion Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Potion Maker anime tarzında bir mobil iksir yapma oyunudur

Potion Maker sevimli kahramanlara ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan bir mobil iksir yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Potion Maker'da iksir yaparak yeteneklerini sergileyen sevimli bir kahramanı yönetiyoruz. Amacımız ise en sevilen iksirleri yaratarak zengin olmak. Bu iş için bolca pratik yapmamız gerekiyor ve kendimizi geliştirmemiz gerekiyor. İlk olarak basit iksirler yaparak oyuna başlıyoruz. Yaptığımız iksirleri başta ucuza satarken kendimizi geliştiriyoruz ve iksirlerimize yeni malzemeler koymayı deniyoruz. Başarılı oldukça iksirlerimizin satış fiyatını yükseltiyoruz. Böylece zengin olmanın yolu açılıyor.

Potion Maker'ı oynarken ekranın üstünde yer alan malzemeleri takip etmemiz gerekiyor. Bu malzemeleri seçtiğimizde iksirimize ekleyebiliyoruz. İksirimizde ne kadar çok malzeme varsa o kadar çok para kazanabiliyoruz; tabi iksirimizin beğenilmesi için malzemeleri uyumlu bir şekilde yerleştirmeliyiz. Doğru iksir tarifini elde etmek için bolca çalışmanız gerekiyor.

Potion Maker'da kahramanınızın yorulduğunda enerjisinin dolmasını beklemiyorsunuz. Oyun çalışmak için internet bağlantısına da ihtiyaç duymuyor. Anime tarzında çizimler içeren oyun göze hoş görünüyor.

YORUMLAR