Power Security 1.0.4 (Android)

Power Security

Power Security
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Power Security mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir antivirüs uygulamasıdır

Power Security içerisinde uygulama kilitleme gibi kullanışlı özelliklere yer veren ve Android hızlandırma konusunda yardımcı olan bir mobil antivirüs uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Power Security temel olarak Android cihazınızdaki virüsleri ve casus yazılımları tespit ederek silmek için tasarlanmış bir uygulama. Power Security'nin güzel yönü ise uygulamanın gerçek zamanlı koruma özelliğine sahip olması. Bu özellik sayesinde Android cihazınıza yüklediğiniz yeni uygulamalar ve indirdiğiniz dosyalar otomatik olarak analiz ediliyor ve virüsler cihazınızı kontrol altına almadan durduruluyor.

Power Security içinde ek kullanışlı özellikler bulunmakta. Uygulamanın gereksiz dosya temizleme özelliğini kullanarak mobil cihazınızdaki ihtiyaç duyulmayan dosyaları bularak silebiliyorsunuz ve bu sayede cihazınızda boş yer açabiliyorsunuz. Power Security'nin en hoşunuza gidecek özelliklerinden bir diğeri de uygulama kilitleme özelliği. Bu özellik sayesinde seçeceğiniz uygulamaları şifreleyerek bilginiz dışında bu uygulamalara erişilmesini engelleyebilir ve özel verilerinizi kullanabilirsiniz.

Power Security içind WiFi güvenliğinizi sağlayacak araçlar da yer alıyor. Uygulama içindeki optimizasyon seçeneğiyle Android cihazınızdaki arka planda çalışan kullanılmayan uygulamaları kapatabiliyor ve mobil cihazınızın daha rahat ve hızlı çalışmasını sağlıyor.

YORUMLAR