Prezi 1.0.1 (Android)

Prezi

Prezi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz sunum hazırlama uygulamasıdır.

İlk olarak iOS cihazlar için geliştirilmiş olan Prezi artık Android cihazlarınıza da geldi. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Prezi ile çok hoş görünen ve şık sunumları kolayca bir iki dokunma ile oluşturma şansına sahipsiniz.

Prezi, birbirinden güzel görünümlü ve gelişmiş sunumlar oluşturmanıza yardımcı olacak kapsamlı özelliklere sahip ve kullanışlı bir sunum uygulaması.  Eğer sürekli hareket halindeyseniz ve kısa sürede güzel sunumlar hazırlamanız gerekiyorsa Prezi çok işinize yarayabilir.

İster sunumlarla iş yapan bir çalışan olun, ister dersleri için sunum hazırlamak zorunda olan bir öğrenci, Prezi her anlamda işinizi görecektir. Sunum oluşturmanın yanında uygulama ile senkronize olarak daha önce oluşturduğunuz sunumları da görüntüleme şansına sahipsiniz.

Bütün Prezi koleksiyonunuza kolayca ulaşabileceğiniz, uzaktan hazırladığınız sunumlara göz atabileceğiniz, kolayca sunumları paylaşabileceğiniz bir uygulama olduğunu da söylemeliyim. Ayrıca isterseniz internet üzerinden bulduğunuz sunumları da görüntüleyebiliyorsunuz.

En son görüntülediğiniz sunumlara erişmek için internet bağlantısına bile ihtiyacınız olmadan çevrimdışı şekilde görüntüleme şansına da sahipsiniz. Uygulama yaratıcı, akılda kalıcı, sıkıcı olmayan sunumlar oluşturma konusunda da çok başarılı.

Kapsamlı özelliklerinin dışında kullanımı da gayet kolay olan Prezi'yi herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR