Pull & Bear 1.2.1 (Android)

Pull & Bear

Pull & Bear
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pull & Bear, ülkemizde de oldukça popüler giyim markalarından biri olan Pull & Bear'ın ürünlerine ulaşarak modayı yakından takip edebileceğiniz resmi Android uygulamasıdır.

Pull & Bear'ın hem erkek hem de kadın giyim ürünlerini yakından takip edebilmenizi sağlayan Pull & Bear, markanın resmi Android uygulamasıdır.

Ürünler dışında kampanyalar ve sezon kataloglarına erişebileceğiniz uygulamanın şu an için Türkiye desteği bulunmuyor malesef. Bunun anlamı ise uygulama üzerindeki ürünlerin fiyatı Euro bazında yazmasıdır. Ayrıca alışveriş işlemlerini de Türkiye sınırları içerisinde bir adres ile gerçekleştiremezsiniz. Yinede Pull & Bear ürünlerini takip edebilmek için oldukça güzel bir uygulama diyebilirim.

Kullanırken ufak tefek hatalarına denk geldiğim uygulama genel anlamda bakıldığında sade bir giyim firması uygulamasından farksız. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi ise uygulama üzerindeki içerikleri arkadaşlarınız ile paylaşabilmeniz.

Şu an içöin sadece İngilizce ve İspanyolca dil desteğine sahip olan uygulamayı indirerek Pull & Bear'ın en son çıkan ürünlerini takip edebilir ve ülkemizde satışa girdiği anda satın alabilirsiniz. Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

YORUMLAR