Puzzle Forge 2 1.13.1 (Android)

Puzzle Forge 2

Puzzle Forge 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Puzzle Forge 2, binlerce farklı silah yapıp satarak para kazanacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunu.

Puzzle Forge 2, ihtiyacı olan kahramanlara silahlar yaparak satacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunu. Demirci görevinde olacağınız oyunda gereken kaynakları bir araya getirerek yeni silahlar üretmeli ve kahramanlara satmanız gerekiyor.

Oyunda silah yaptıkça para kazanma dışında deneyim puanı da kazanıyor ve böylece daha yetenekli bir demirci haline geliyorsunuz. Daha yetenekli demircinin anlamı ise daha güzel silahlar yapabilmek. 2000'den fazla çeşit silahın olduğu oyunda her silah için istenen kaynaklar farklı. Bu nedenle bu kaynakları bularak silahları üretmeli ve daha sonra satarak kahramanların savaşta silahsız kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Oyundaki bazı kahramanlar sizden ilginç ve çılgın isteklerde bulunabiliyor. Bu nedenle ortaya çok değişik silahlar çıkartabiliyorsunuz. Ayrıca silahlara ekstra güçler ve değerli taşlar da ekleyebilmek mümkün.

Bulmaca oyunu olmasına rağmen RPG oyunlarındaki sistem ile çalışan Puzzle Forge 2, tüm Android telefon ve tablet sahiplerine ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer bu türdeki bulmaca oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız, kaçırmamanız gereken bir oyun diye düşünüyorum.