Remo File Eraser 1.0.0.3 (Android)

Remo File Eraser

Remo File Eraser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Remo File Eraser uygulamasını kullanarak akıllı telefonlarınızdaki verilerinizi tamamen silebilirsiniz.

Remo File Eraser uygulaması ile Android cihazlarınızdaki dosyalarınızı geri döndürülmesi imkansız bir şekilde silebiliyorsunuz.

Telefonunuzun dahili veya harici belleğindeki dosyaları silmek veya biçimlendirmek, kalıcı bir silme işlemi olmuyor. Veri kurtarma yazılımları aracılığıyla bu dosyaların geri getirilmesi mümkün olduğundan, hassas verilerinizin güvenliği de tehlikeye girebiliyor. Özellikle telefonunuzu satmadan önce bu işlemi yaptığınızda kötü niyetli kişilerin eline hassas verileriniz geçebilir. Bunun önüne geçmek için kullanabileceğiniz Remo File Eraser uygulamasıyla, veri kurtarma çözümlerini imkansız kılacak şekilde verilerinizi silebiliyorsunuz.

Akıllı telefonunuzdaki hedeflenen dosyaları tamamen silerek kurtarma yazılımlarını geçersiz kılacak sayı ve karakterleri üstüne yazan Remo File Eraser uygulamasında, üç farklı düzeyde veri güvenli sağlanıyor. Düşük, orta ve yüksek düzeyde veri güvenliği sağlayan Remo File Eraser uygulamasında, hassas verilerinizin güvenliğinden endişe ediyorsanız yüksek düzeyi seçerek silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR