Şafak Sayar+ 2.3 (Android)

Şafak Sayar+

2.3
Şafak Sayar+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şafak Sayar+ uygulaması askerlerin terhis gününe kadar atlamadan şafak sayan ücretsiz bir uygulamadır.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Şafak Sayar+ uygulaması, askerlerin uzun macerasında işlerine çok yaracak bir uygulama. Vatanımızı koruyan askerlerimiz için geliştiren bu uygulama ile birlikte şafak saymak ve günlük tutmak dijital ortama aktarılıyor. Uygulama askerliğinizin bitiş süresini hesaplıyor ve her gün yenilenerek terhis vaktinizi size bildiriyor.

Asker ve asker ailelerinin tercih ettiği Şafak Sayar+ uygulaması, akıllı telefonlar ile oldukça uyumlu. Geliştiriciler tarafından tasarlanan Şafak Sayar+, widget özelliği sayesinde telefonunuzun ana ekranında şafak geri sayımını görebiliyorsunuz. Aynı zamanda illere ve saatlere göre farklılık gösteren oldukça geniş bir sayaç arşivi bulunuyor. 

Şafak Sayar+ uygulaması içerisinde durum paylaşarak arkadaşlarınızla aynı Facebook’taki gibi iletişim kuruyorsunuz. Özel mesaj seçeneğiyle de sadece istediğiniz kişiyle de konuşabilmeniz mümkün. Eğer vatan göreviniz yaklaşmışsa aileniz ve kendiniz için Şafak Sayar+ uygulamasını indirip kullanabilirsiniz.

YORUMLAR