Samsung Flow

Samsung Flow
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  233

 • Üretici

  Think Tank Team

Samsung Flow, Android mobil cihazlarınız arasında geçiş yaparak cihazlarınızı daha efektif ve verimli kullanmanızı sağlayan bir Android cihaz paylaşım uygulaması.

Samsung Flow, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde yapacağınız aktivitelerinizi daha iyi kontrol ederek, istediğiniz işlemleri daha doğru cihaz üzerinde yapabilmenizi sağlayan ücretsiz bir Android cihaz paylaşım uygulaması.

Hem Android telefona hem de Android tablete sahipseniz, haber okumayı tabletiniz üzerinde ve navigasyon işlemleri telefonunuz üzerinde daha efektif olarak yapabiliyorsunuz. Bu işlemleri yapabilmeniz için size yardımcı olan uygulama, istediğiniz içerikleri cihazlarınız arasında transfer edebilmenizi sağlıyor.

Haber okumayı bir cihazınızdan diğerine kolayca transfer edebilmenizi sağlayan Samsung Flow, Samsung tarafından geliştirilen resmi ve ücretsiz bir uygulama. Fakat uygulama şu an için sadece Samsung Android cihazlar için kullanılabilir durumda. Uygulamayı yükleyebileceğiniz Samsung cihazlar aşağıdaki gibidir:

 • Galaxy S5, S6 ve S6 Edge
 • Galaxy Alpha
 • Note 4 ve Note Edge
 • Galaxy Tab S

Sadece cihaz paylaşımı değil aynı zamanda istediğiniz işlemleri saklayarak daha sonra ve doğru cihazı kullanarak yapmanızı sağlayan görev yöneticisi özelliği sayesinde, telefonunuzda denk geldiğiniz bir haberi, daha sonra tabletiniz üzerinde okumak istiyorsanız saklamanızı sağlıyor. Örneğin işe giderken telefonunuzda kontrol ettiğiniz haberleri, ofisinize gittiğinizde tabletinizi açarak okuyabilirsiniz.

Kısaca istediğiniz işlemleri farklı ve doğru cihazlar üzerinde daha konforlu bir şekilde yapabilmenizi sağlayan Samsung Flow, yukarıda yazılı olan Android cihaz sahipleri tarafından ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor.

YORUMLAR