Secret Files Sam Peters (Android)

Secret Files Sam Peters

Secret Files Sam Peters
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Secret Files Sam Peters içerisinde birçok farklı bulmaca yer alan bir macera oyunudur

Secret Files Sam Peters oyunculara sürükleyici bir hikaye ve akıllıca hazırlanmış bulmacalar sunan point and click türünde bir macera oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Secret Files Sam Peters'da bir haber muhabirinin hikayesi konu alınıyor. Sam Peters adlı kahramanımızın Afrika'ya yaptığın yolculuk Gana'da bir volkan kraterinde yabancı bir DNA örneği bulunmasıyla başlıyor. Hayatının hikayesini kaçırmamak için Bosumtwi Gölü'ne doğru yola çıkan Sam bu göle ulaşmak için yabani ormanların arasından yolunu bulmalı, tehlikeli hayvanlardan kaçmalıdır. Ayrıca Sam bu yolculukta doğaüstü canavarlara da rastlayacaktır. Gece olduğunda ortaya çıkan ve Afrika kültüründe de yer alan canavarlar kahramanımıza korku dolu anlar yaşatacaktır.

Secret Files Sam Peters'da kahramanımıza amacına ulaşması için yardımcı olurken karşımıza birçok bulmaca çıkıyor ve bu bulmacaları çözmek için ipuçlarını birleştirerek zekamızı kullanmamız gerekiyor. Maceramız boyunca çarpıcı mekanları ziyaret ediyoruz ve ilginç karakterlerle tanışıyoruz. Oyunun grafik kalitesi açısından gerçekten başarılı olduğunu belirtmekte fayda var. Yüksek detaylı 2 boyutlu arkaplanlar keskin 3 boyutlu karakter ve eşya çizimleriyle birleşiyor.

Secret Files Sam Peters özel seslendirmeleri ile diyaloglarda da başarıyı yakalıyor. Eğer kaliteli bir point and click macera oyunu oynamak isterseniz Secret Files Sam Peters'ı tavsiye ederiz.

YORUMLAR