Secure Camera

Secure Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Secure Camera, Android cihazlarınızla fotoğraf çekerken çektiğiniz fotoğrafları şifreleyerek güvenli kalmalarını sağlayan yararlı bir Android uygulaması.

Secure Camera, Android telefon ve tabletleriniz ile çekeceğiniz fotoğrafları daha çekim anında şifreleyerek güvende kalmalarını sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android fotoğraf uygulaması.

Fotoğraflarınızı şifreleyen uygulama böylece istemediğiniz kişilerin fotoğraflarınıza erişmesini engelliyor. Çekilen fotoğrafları hem şifreleyen hem de cihazınızın dahili hafızasına 32x32 boyutlarında ufak resim olarak kaydeden uygulama, böylece fotoğrafların normal versiyonlarını silebilme imkanı sunuyor.

Sildiğiniz standart fotoğraflar normal şartlar altında veri kurtarma uygulamaları ile geri getirebilir oluyor fakat Secure Cam sayesinde sildiğiniz fotoğraflara bir daha asla hiç bir program ile ulaşamıyorsunuz.

Gizl kalması gereken özel fotoğraflarınızın tamamını yüzde 100 başarılı olarak koruyabilecek olan Secure Camera uygulamasını indirip kullanmaya başlayarak hem istediğiniz resimlerinizin başkaları tarafından açılmasını sağlayabilir hem de sadece kendi istediğinizde açma fırsatını bulmuş olursunuz.

Eğer kendinize ya da arkadaşlarınıza özel fotoğraflar çekmeyi seviyor ve bu fotoğrafların gizli kalmasını istiyorsanız, Secure Cam uygulamasını denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR