Seek

Seek
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Seek ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil macera oyunu

Seek ilginç bir hikayeyi bir o kadar ilginç bir oyun yapısıyla birleştiren bir mobil macera oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Seek'te geçmişinde tanırıları kızdırarak lanetlenen bir krallığa konuk oluyoruz. Lanet nedeniyle bu krallık yüzyıllarca güneş görememiş ve karanlığa bölünmüştür. Fakat aradan geçen uzun bir sürenin ardından nihayet küçük de olsa güneş ışığı krallığa vurmuştur. Bu olay sıradışı bir gelişmenin de habercisi olmuştur. Güneşin krallığa yüzünü göstermesinden sonra 5 çocuk topraktan yeryüzüne çıkmıştır. Biz oyunda bu çocuklardan birini yönetiyoruz. Bizim görevimiz ise arkadaşlarımızın yerini bularak krallığı lanetten tamamiyle kurtarmak.

Seek keşfetme üzerine kurulu bir macera oyunu. Oyunu mobil cihazımızın hareket sensörleri yardımıyla oynamaktayız. Biz oyunda dünyayı keşfederek bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. Maceramız boyunca arkadaşlarımızı bulduğumuzda oyun dünyasında yeni parçalar ve gizemler de çözülüyor. Bütünm arkadaşlarımızla bir araya geldiğimizde de krallığı çevreleyen lanetin sırrını çözüyoruz.

Seek her yaştan oyun severe hitap eden bir macera oyunu. Oyunu hareket sensörleriyle oynuyor oluşlunuz biraz başınızı döndürebilir. Eğer bu konuda hassassanız oyunu oynarken dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR