SelfShot

SelfShot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Selfshot uygulamasını kullanarak karanlık ortamlarda dahi Android cihazınızla selfie çekimleri gerçekleştirebilirsiniz.

Selfshot uygulaması, sık sık karanlık ortamlarda selfie çekimleri gerçekleştiren Android kullanıcılarının deneyebilecekleri özçekim fotoğraf uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Hem basit ve anlaşılır arayüzü, hem de işlevsel yapısı sayesinde kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı da sanmıyorum.

Uygulamanın en temel işlevi, başta da dediğim gibi karanlıkta selfie çekimleri gerçekleştirmenize yardımcı olmak. Bunu gerçekleştirmek için cihazınızın arka flaşını ön kamerayı kullansanız bile yakan uygulama, böylelikle ortamı biraz daha aydınlatmayı başarıyor ve selfielerinizin biraz daha aydınlık olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Ancak uygulamayı kullanırken arkada yer alan flaşın duvar, eşyalar gibi nesnelerden geri yansımasını sağlamanız gerektiğini unutmamalısınız. Dolayısıyla çok geniş ve açık ortamlarda yeterince başarılı olamayan uygulama, en iyi sonucu biraz daha kapalı ve küçük odalarda veriyor.

Uygulamayı kullanarak çektiğiniz selfie fotoğraflarını hem iletişim ve mesajlaşma uygulamalarınız, hem de sosyal medya uygulamalarınız üzerinden de paylaşabiliyorsunuz. Bilhassa gece geç saatlere kadar Snapchat ile fotoğraf gönderip alan Android mobil cihaz sahiplerinin uygulamanın temel işlevinden hoşlanacaklarını düşünüyorum.

Elbette bir ayna olarak dahi kullanılabilen uygulamanın karanlıkta kullanıcılara büyük bir avantaj sağlayacağını düşünüyorum. Göz atmadan geçmemeniz gereken uygulamalar arasında olduğunu belirtmem gerek.

YORUMLAR