Shade Spotter

Shade Spotter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shade Spotter, farklı renkte kutucuğu bulmaya dayanan göz testi için en ideal Android oyunu.

Shade Spotter, gözünüzün renkleri ne kadar iyi ayırt ettiğini test edebileceğiniz bir Android oyunu. Telefon ve tabletinize ücretsiz indirebileceğiniz bulmaca oyununda üç zorluk düzeyinde gözünüzü test edebiliyorsunuz.

Gözünüz çok hassas ise asla oynamamanız gereken bir oyun olduğunu düşündüğüm Shade Spotter, oynanış olarak Kuku Kube’e oldukça benziyor. Farklı renkte olan kutucuğu belli bir süre içerisinde bulmaya çalışıyorsunuz. Kural aynı lakin bu sefer işiniz oldukça zor. Çünkü kolay, orta ve uzman olmak üç zorluk seçeneği var. En kötüsü de kolayda bile zorlu tablolarla karşılaşıyorsunuz.

Kolayda 30, orta ve zor seçeneklerde 15 saniyede olabildiğince fazla sayıda farklı kutucuk bulmaya çalışarak puan toplamaya çalıştığınız oyunda hangi zorluk seviyesini seçerseniz seçin gözlerinizin zorlanacağını söyleyebilirim. İlk bakışta hepsi aynı renkte görünen onlarca kutucuk arasından çok az farklı tonda olanı bulmak gerçekten her gözün harcı değil. Üstelik bunu belli sürede yapmanız gerekiyor ve yanlış kutucuğa dokunduğunuzda oyun sonlanıyor. Öte yandan seçtiğiniz zorluk düzeyine göre kutucuklar yerini daha zor ayırt edilebilen farklı şekillere bırakıyor.

Uzun süreli oynayışta gözü yorduğundan kısa süreliğine açıp oynamanızı tavsiye ettiğim bulmaca oyununda çoklu oyuncu seçeneği yok ancak puanınızı Facebook ve Twitter’da paylaşarak arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.

YORUMLAR