ShareConnect

ShareConnect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    78

  • Üretici

    Citrix

ShareConnect uygulaması ile Android tabletlerinizden kolayca bilgisayarınızı kontrol edebilir ve uzak masaüstü bağlantısı kurabilirsiniz.

ShareConnect uygulaması, Android tabletlerinizi kullanarak bilgisayarınızı kontrol edebilmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama olarak yayınlanmış durumda ve stabil bir internet bağlantısıyla birlikte PC'nizde gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemleri kolayca gerçekleştirmenize olanak tanıyor.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır ve sade bir şekilde hazırlanmış. Böylece bilgisayarınızı kontrol ederken zorlanmayacağınızı ve ofis programlarından tutun da tasarım programlarına kadar tüm programları en verimli şekilde kullanabileceğinize inanıyorum. Dokunmatik bir ekrandan bilgisayar masaüstünü kontrol edebilmek zaman zaman zor olabildiği için bu konuda size yardımcı olabilecek kontrol araçları da uygulama içerisinde unutulmamış.

Tam ekran desteğine sahip olan uygulama, böylece Android bir cihazdan bilgisayarınızı kontrol ettiğinizi size unutturabiliyor ve direkt olarak bilgisayarı kullandığınız hissini verebiliyor. Düşük bağlantı hızlarında dahi sorunsuzca çalışabilen ShareConnect uygulaması, bilgisayar ile bağlantı kurabilmek için Windows versiyonunun PC'de bulunmasını gerektiriyor.

PC için hazırlanan Windows sürümünü de aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz.

iOS işletim sistemi için de mevcut olan uygulama, böylece hangi tabletinizi kullanırsanız kullanın bilgisayarınıza sorunsuz bir şekilde bağlantı kurmanızı sağlayacaktır. Uzaktan bağlantı uygulamaları arayanların kesinlikle göz atmaları gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR