Shift Free

Shift Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shift Free, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir puzzle oyunudur.

Shift Free, oynarken çok keyif alacağınız bir puzzle oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu başarılı oyunda, kısa sürede mümkün olduğunda az hareket ederek bölümleri bitirmeye çalışıyoruz. Her yaştan insanın boş vakitlerini değerlendirebileceği ve eğleneceği bir oyun olmuş diyebilirim. Şimdi isterseniz biraz daha yakından bakalım.

Zorlu puzzle oyunlarını çok sevdiğimi yazdığım diğer yazılarda da sıklıkla dile getiriyorum. Shift Free oyunu da aynı şekilde başarılı bulduğum bir puzzle oyunu ve oynarken kısa zamanda bağımlısı oldum. Oyunun amacından bahsetmek gerekirse, bir platform üzerinde mümkün olduğunda kısa sürede ve az hamle yaparak bölümleri bitirmeye çalışıyoruz. 20 tapınak var ve yüzlerce seviye bulunuyor. Başarılı olmak için de stratejik hamleler yapmanız büyük önem taşıyor. Bölümleri geçtikçe skorunuz da artıyor ve rekabetçi dünyada kendinize bir yer buluyorsunuz. 

Bu tarz oyunları seviyorsanız Shift Free'yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Son derece eğlenceli ve bağımlısı olacağınız bir oyun olduğunu düşündüğümden denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR