ShopSavvy Barcode Scanner (Android)

ShopSavvy Barcode Scanner

ShopSavvy Barcode Scanner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ShopSavvy Barcode Scanner, hem barkod hem QR kod okuyabilen ve aynı zamanda internet üzerindne ürün ve fiyat araştırması yapmanızı sağlayan yararlı bir Android uygulaması.

ShopSavvy Barcode Scanner, adıan baktığınızda sadece bir barkod okuyucu uygulama olarak görülmesine rağmen, alışveriş yapmak isteyenlere sunduğu özellikler ile milyonlarca kullanıcıya ulaşan başarılı bir platform.

Android ve iOS versiyonları bulunan uygulamanın Android versiyonunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz.

Daha çok yurt dışında yaşayan kullanıcılar için efektir olan uygulama üzerinde almak istediğiniz ürünün online olarak en iyi fiyatını, ürün bilgilerini ve satış bilgilerini görebilmenizi sağlıyor. Alışveriş yapmadan önce karşılaştırmalar yapıp, hem tasarruf etmenizi hem de en iyi seçeneği bulmanızı sağlıyor.

Alışveriş yaparak almak istediğiniz ürünler konusunda yardımcı olan uygulamanın barkod ve QR kod okuma özellikleri de bulunuyor.

Online olarak ürün araması yapabileceğiniz 1 numaralı uygulama olan ShopSavvy Barcode Scanner, istediğiniz ürünlerde indirim olduğunda ya da stokta yokken stoğa girdiğinde sizi bildirim ile uyarabiliyor.

En büyük markaların hazırlamış olduğu kampanyalardan haberdar olmanızı sağlayan uygulama, böylece kullanıcılarına indirimli alışveriş şansı veriyor.

Bir çok site yerine tek bir uygulama üzerinden tüm alışveriş sitelerini takip edebileceğiniz uygulama, kolay kullanılacak şekilde ve oldukça şık tasarlandığı için kullanırken herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Eğer internet üzerinden ürünler alıyorsanız, bu konuda size en iyi yardım edecek olan ShopSavvy Barcode Scanner uygulamasını kesinlikle kullanmalısınız.

YORUMLAR