Ski Challenge 15

Ski Challenge 15
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ski Challenge 15 kar kayağı yaparak şampiyonlara katıldığımız bir yarış oyunudur

Ski Challenge 15 bize kar kaplı dağların yamaçların aşağından yüksek hızlarda süzülme heyecanını yaşatmayı başarabilen bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kar kayağı oyunu olan Ski Challenge 15'de dünya çapındaki kayak turnuvalarına katılan bir kayakçıyı kontrol ediyoruz. Şampiyonluğa giden yolda sezon boyunca farklı dağların yamaçlarından aşağı son süratle iniş yapmamız gerekiyor. Oyunda gerçek hayattaki kayak yarışı pistleri birebir kopyalanmış. 10 farklı yarış pistinin yer aldığı oyunda kendi şampiyonumuzu yaratabiliyoruz ve farklı kayak ekipmanı seçenekleriyle onu donatabiliyoruz.

Ski Challenge 15 gerçekçi fizik hesaplamalarına sahip olan bir oyun. Süper hızlarda kayak yaptığımız oyunun her anı heyecan dolu. Kayakçımızı yönlendirmek için reflekslerimizi dikkatli bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Çok oyunculu oyun moduna sahip olan Ski Challenge 15'de arkadaşlarımıza meydan okuyabiliyoruz.

Ski Challenge 15'in görsel olarak başarılı olduğu söylenebilir. Oyun orta seviye Android cihazlarda akıcı bir şekilde çalışabilmekte. Eğer kar kayağı yarışlarının heyecanını mobil cihazlarınızda yaşamak isterseniz Ski Challenge 15'i tavsiye ederiz.

YORUMLAR